MENU
NOWOŚĆ DOSTĘPNE

Pierścionek zaręczynowy z różowego złota z rubelitem

  • Pierścionek zaręczynowy z różowego złota z rubelitem
  • Pierścionek zaręczynowy z różowego złota z rubelitem
  • Pierścionek zaręczynowy z różowego złota z rubelitem
  • XMAS Package

Pierścień wykonany z różowego, 14-karatowego złota, ozdobiony wyjątkowym turmalinem rubelitem o okrągłym szlifie. Ten rzadki rodzaj turmalinu jest szczególnie ceniony ze względu na swój głęboki, rózowy kolor, wpadający w burgundowy. Może być interesującym wyborem z okazji oświadczyn i zachwyci miłośników oryginalnych klejnotów.

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

1 980 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0145044
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Turmalin rubellit
szlif okrągły
średnica 4.5 mm
waga 0.400 ct
waga 1.85 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.