MENU

Pierścionek z różowego złota z owalnym turmalinem

  • Pierścionek z różowego złota z owalnym turmalinem
  • Pierścionek z różowego złota z owalnym turmalinem
  • Pierścionek z różowego złota z owalnym turmalinem
  • Pierścionek z różowego złota z owalnym turmalinem
  • XMAS Package

Niekonwencjonalny, stylowy pierścień z 14-karatowego, różowego złota, ozdobiony centralnie umieszczonym, owalnym, różowym turmalinem. Pierścionek ma budowę, która nadaje mu nieco masywniejszego wyglądu. Model ten zadowoli wszystkich miłośników ciekawej biżuterii z wysokiej jakości kamieniami szlachetnymi. 

Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

1 780 zł Pytanie o przedmiot
KOD k0773114
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Turmalin różowy
Pochodzenie naturalne
szlif owalny
szerokość 5.0 mm
wysokość 3.0 mm
waga 0.250 ct
waga 2.00 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.