Ważne momenty w życiu zasługują na specjalną pamięć. Ukończenie szkoły nie jest tu wyjątkiem. Ale co podarować świeżo upieczonemu absolwentowi za ukończone trudy nauki? Ponadczasowa biżuteria doskonale się tu sprawdzi. Mamy dla Ciebie kilka pomysłów.

Tradycje nie wskazują niczego konkretnego.  Spójrz więc na nasze wisiorki z kamieniami szlachetnymi, kolczyki czy bransoletki i puść wodze fantazji!

złoty naszyjnik z diamentem i złotą wełną KLENOTA złote kolczyki koła KLENOTA

Złoto i diamenty jako ponadczasowe klasyki

Wyraź swoją dumę wybierając ponadczasowe złote kolczyki z diamentami. Niewątpliwie każda dobrze wykształcona dama będzie mogła w nich prowadzić spotkanie biznesowe, iść do teatru lub na przyjęcie. Jeśli szukasz naprawdę zapierającego dech w piersiach prezentu, do wybranych kolczyków możesz dodać pasujący wisiorek.

złoty pierścionek i naszyjnik KLENOTA

Zniewalające zestawy pereł

Perły kochała już Kleopatra. I nic w tym dziwnego. Delikatne kolczyki z pereł subtelnie podkreślają kobiece piękno. Perłowa bransoletka może stać się ich wiernym dopełnieniem. To doskonały prezent dla uroczej absolwentki.

złoty naszyjnik z perłami KLENOTA złota biżuteria z perłami KLENOTA

Wyjątkowe wzory

Wśród mniej tradycyjnych alternatyw popularnością cieszy się wyrazista i kolorowa biżuteria. Czy byłby to wybór absolwentki? Jeśli tak, to rubinowy wisiorek i kolczyki sprawdzą się doskonale!

Ukończenie szkoły otwiera kolejny etap w życiu. Zmiana ta wiąże się często ze zmianą wyglądu, ubioru, czy ogólnego stylu bycia. Ukończenie szkoły to świetna okazja by podarować pierwszą luksusową biżuterię, elegancki klejnot - idealny na specjalne okazje.

złoty naszyjnik z rubinem KLENOTA