MENU
  NOWOŚĆ DOSTĘPNE

  Naszyjnik ze złota z różowym turmalinem

  • Naszyjnik ze złota z różowym turmalinem
  • Naszyjnik ze złota z różowym turmalinem
  • Naszyjnik ze złota z różowym turmalinem
  • Naszyjnik ze złota z różowym turmalinem
  • XMAS Package
  Delikatny naszyjnik ozdobiony drobnymi kuleczkami z 14-karatowego, żółtego złota oraz różowymi turmalinami. Jest to nowoczesny klejnot w stylu boho, który nadaje się na każdą okazję. Turmalinom są przypisywane różnorodne właściwości lecznicze, dlatego zawsze były noszone jako talizmany. Z kolei arbuzowe turmaliny podobno wzmacniają miłość i są idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 980 zł Pytanie o przedmiot
  KOD g0501013
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Turmalin różowy
  średnica 2.5-3.0 mm
  długość 430 mm
  waga 4.0 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.