MENU
DOSTĘPNE

Kolczyki z łańcuszkami z różowego złota ozdobione moissanitami

  • Kolczyki z łańcuszkami z różowego złota ozdobione moissanitami
  • Kolczyki z łańcuszkami z różowego złota ozdobione moissanitami
  • Kolczyki z łańcuszkami z różowego złota ozdobione moissanitami
  • XMAS Package

Kolczyki z łańcuszkami, wykonane z różowego, 14-karatowego złota, ozdobione białymi, laboratoryjnymi moissanitami o szmaragdowym szlifie. Łańcuszki można z nich zdjąć w dowolnym momencie, pozostawiając sobei tylko sztyfty. Te kolczyki to ponadczasowy klejnot, który pozostanie modny i piękny przez wiele lat.

Nasze kolczyki są ręcznie wyrabiane w studiu KLENOTA. Biżuterię dostarczymy Państwu w eleganckim pudełku prezentowym z Certyfikatem Autentyczności. Aby dowiedzieć się więcej o różnych typach kolczyków i ich zapięć, zapraszamy do naszego przewodnika.

Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

3 311 zł Pytanie o przedmiot
KOD K0852024
Materiał Różowe złoto
Próba 14 kt 585/1000
Kamienie szlachetne Moissanit
Pochodzenie laboratoryjne
szlif szmaragd
szerokość 3.0 mm
wysokość 5.0 mm
waga 0.500 ct
wysokość 85 mm
waga 2.00 g

Biżuteria z ATELIER KLENOTA

Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.