MENU
  NOWOŚĆ DOSTĘPNE

  Naszyjnik z żółtego złota z zielonym mołdawitem

  • Naszyjnik z żółtego złota z zielonym mołdawitem
  • Naszyjnik z żółtego złota z zielonym mołdawitem
  • Naszyjnik z żółtego złota z zielonym mołdawitem
  • XMAS Package
  Minimalistyczny naszyjnik z 14-karatowego, żółtego złota, ozdobiony okrągłym mołdawitem, który jest zawieszony na łańcuszku typu rolo. Naszyjnik doskonale będzie łączyć się z innymi rodzajami biżuterii i zawieszek na szyję. Stanowi świetny pomysł na prezent, który ucieszy wszystkich miłośników naturalnych kamieni szlachetnych.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  1 380 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0788033
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Mołdawit
  szlif okrągły
  średnica 4.5 mm
  waga 0.300 ct
  szerokość 4.5 mm
  długość 420 mm
  waga 1.3 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.