MENU
  NOWOŚĆ DOSTĘPNE

  Złoty pierścionek vintage z cytrynem

  • Złoty pierścionek vintage z cytrynem
  • Złoty pierścionek vintage z cytrynem
  • XMAS Package
  Unikalny pierścionek z 14ct żółtego złota, ujmujacy lśniącym cytrynem i wzorem spirali. Przypadnie do gustu kobietom lubiącym niezwykłą biżuterię, z nutą antyczności, mitu i legend.

  Pierścionki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze. Tworzymy je we wszystkich standardowych wielkościach. Rozmiar pierścionka należy zaznaczyć przy zamówieniu. Jeśli konieczna będzie zmiana rozmiaru, pierwszy raz zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie. Pierścionek doręczymy bezpłatnie, w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  dostępne Przygotowane do wysłania/odbioru

  900 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0248063
  Materiał Żółte złoto
  Próba 14 kt 585/1000
  Kamienie szlachetne Cytryn
  szlif owalny
  szerokość 5 mm
  wysokość 7 mm
  waga 0.85 ct
  waga 1.20 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.