MENU

  Srebrny naszyjnik z fioletowym ametystem

  • Srebrny naszyjnik z fioletowym ametystem
  • Srebrny naszyjnik z fioletowym ametystem
  • XMAS Package
  wisi srebrny łańcuch wisiorek z fioletowym ametystem cięcia poduszkę. Kwadratowe cięcie gem jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów dekolty i kamienia wyróżnia się dzięki nim doskonale. Idealny pomysł na prezent, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników pięknej biżuterii.

  Zawieszki wyrabiamy ręcznie w naszym atelier w Pradze i wysyłamy je w zestawie z łańcuszkiem o standardowej długości 42 cm. W przypadku chęci otrzymania innej długościu lub typu łańcuszka, należy poinformować nas o tym w zamówieniu. Naszyjniki doręczamy bezpłatnie w ozdobnym opakowaniu z Certyfikatem Jakości.

  Dostępność: czas dostawy wynosi 4 tygodnie

  880 zł Pytanie o przedmiot
  KOD k0467019
  Materiał Srebro
  Próba 925/1000
  Kamienie szlachetne Ametyst fioletowy
  szlif cushion
  szerokość 6 mm
  wysokość 6 mm
  waga 0.8 ct
  szerokość 6 mm
  waga 1.50 g

  Biżuteria z ATELIER KLENOTA

  Nasz atelier znajduje się w samym sercu starej Pragi, w okolicy, która od wieków stanowi centrum czeskiej biżuterii i złotnictwa. Lokalna atmosfera tradycji i historii tego rzemiosła przynosi nam inspirację każdego dnia. Tworząc biżuterię, opieramy się na starannej pracy ręcznej i tradycyjnych metodach. Złotnicy w naszym warsztacie zwracają uwagę na każdy szczegół. Pracujemy tylko z wysokiej jakości materiałami ze sprawdzonych źródeł, aby utrzymać biżuterię piękną przez długi czas, nawet przy codziennym użytkowaniu. Sprzedaż biżuterii jest dla nas zobowiązaniem na całe życie. Niezależnie od tego, czy wybierasz prezent dla ukochanej osoby lub coś dla siebie, gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę przy zakupie biżuterii KLENOTA.